Обговорення щодо перейменування вулиць.

Дата: 11.03.2024 15:02

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», виконавчий комітет Сергіївської селищної ради (організатор громадського обговорення) інформує про початок проведення громадського обговорення у формі електронної консультації з питань перейменування вулиць та провулків населених пунктів Сергіївської територіальної громади (перелік об’єктів (вулиць та провулків), що пропонуються для перейменування додається).

Запрошуємо жителів Сергіївської територіаьної громади  та усіх бажаючих долучитися до обговорення даного питання.Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів (одного місяця) з моменту оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті Сергіївської селищної громади, у формі електронного звернення на сайті за посиланням https://sergiivka-gromada.gov.ua/feedback/ або на електронну пошту sergeevkaotg@gmail.com

УВАГА! Також пропозиції щодо перейменування об’єктів топонімії, що не зазначені у переліку, приймаються протягом 30 календарних днів (одного місяця) з моменту оприлюднення цього повідомлення.

Звіт за результатами громадського обговорення буде оприлюднене на офіційному сайті селищної ради протягом 14 днів після закінчення терміну проведення громадського обговорення.

Роз’яснення та консультацію з питання перейменування об’єктів (вулиць та провулків), що пропонуються для перейменування можливо отримати у відділі містобудування та архітектури Сергіївської селищної ради, адреса, вул. Гагаріна, 3, смт. Сергіївка, Білгород-Дністровського району, Одеська область, 67780, e-mail: vatmsergeevkaotg@gmail.com

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені,  по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Перелік об’єктів (вулиць та провулків), що пропонуються для перейменування:

Населений пункт

Об’єкт топонімії, що пропонується для перейменування

Запропоновані найменування

смт. Сергіївка