Волонтерство: допомога людству

Дата: 17.04.2024 13:14

Фото без описуВолонтерська діяльність є однією з форм громадської активності та громадянської культури, основою побудови та розвитку громадянського суспільства. Волонтерська діяльність втілює у себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей. Одним із таких напрямів соціальної допомоги є участь добровольців у здійсненні цілої низки соціальних послуг для тих, хто їх потребує. Будь-яка людина, що свідомо і безкорисливо трудиться на благо інших, може називатися волонтером. Сучасна ситуація в Україні характеризується соціально-психологічною, економічною нестабільністю, зниженням рівня життя більшості населення, зростанням злочинності і насильства.

10 квітня 2024 року в Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області відбулася робоча зустріч з Нелєю Бідюк, яка є фахівцем із громадського здоров’я Білгород-Дністровського районного відокремленого підрозділу Державної установи «Одеський ОЦКПХ МОЗ України», під час якої обговорили робочі моменти соціально виховної роботи із засудженими особами служби пробації.Також фахівцю було запропоновано стати волонтером уповноваженого органу з питань пробації, нащо жінка надала свою згоду. Вході зустрічі сторони детально обговорили напрямки співпраці та подальші дії щодо виконання основних завдань волонтера пробації.