ШАНОВНІ ПІДПРИЄМСТВА-ВИРОБНИКИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВЩИНИ!

Дата: 26.06.2024 15:55

Фото без описуУказом Президента України від 26.01.2024 № 31/2024 започатковано Всеукраїнську економічну платформу «Зроблено в Україні», головною метою якої є підтримка виробництва та споживання українських товарів. Організатори платформи «Зроблено в Україні» розробили маркування для товарів українського виробництва і запрошують виробників приєднуватись до його використання на пакуванні та в рекламних матеріалах. Використовувати торговельну марку «Зроблено в Україні», з дотриманням вимог даного брендбуку, можуть всі суб'єкти господарювання незалежно від форми власності. Завантажити логотип, наліпки для маркування та гайд із використання, а також згенерувати банер можна на офіційному сайті програми https://madeinukraine.gov.ua/.