До уваги ВПО: Виплата допомоги на проживання відбувається поетапно

Дата: 27.06.2024 10:50

Фото без описуЧерез війну багато українців змушені були залишити свої домівки, тобто стали внутрішньо переміщеними особами. Одним з важливих інструментів їхньої підтримки є допомога на проживання для ВПО.

Нагадуємо, що ці виплати частина ВПО отримує щомісяця після 15-го числа (тобто у т.зв. першому виплатному періоді), а ще частина – після 28-го числа (у другому виплатному періоді).

Тож, якщо ви не отримали кошти у першій половині поточного місяця, вони надійдуть на рахунки – до кінця червня.

Видатки на соціальну сферу є пріоритетними для уряду і другими за значимістю після видатків на оборону країни, на неї кошти спрямовуються першочергово. Тож виплата допомоги на проживання для ВПО відбувається поетапно.