Поміркуй! Зваж! Прийми вірне рішення!

Дата: 04.07.2024 15:01

Фото без описуЗвідки бере початок будь-яка залежність: алкогольна, наркотична і як розпізнати її симптоми? Як вистояти сім’ям, які зіткнулися з різними залежностями та співзалежностями? Дані актуальні питання були розглянуті в процесі інтерактивного  тренінгу на тему: «Поміркуй! Зваж! Прийми вірне рішення!», який 04 липня 2024 року був проведений заступником начальника Білгород-Дністровського районного відділу філії  Державної установи «Центр пробації» в Одеські області Альоною Боболєвою для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі.

Метою заходу було формувати розуміння у підоблікових необхідності дбати про своє здоров’я, берегти його, вчитися бути здоровим і вести здоровий спосіб життя.

Вході тренінгового заняття за допомогою методу «мозковий штурм» було розглянуто поняття «наркотики», «алкоголь». Учасники заходу самостійно давали визначення, пропонуючи свій варіант продовження речення: «Для мене наркотики це…»; за допомогою настільних профілактичних ігор «Що я знаю про наркотики», «Фото - фішка», «Крок за кроком» поглиблювали знання про наслідки, способи уникнення наркотичної залежності. Під час рефлексії суб’єкти пробації зазначали, що тренінг був дуже інформативним, цікавим, змусив замислитись над однією з глобальних проблем людства – залежність від психоактивних речовин. Крім того, підоблікові переглянули соціальний ролик даної тематики «Здоровий спосіб життя».