Тропічне повітря з Африки дістанеться України - прогнозують аномальну спеку до 41°

Дата: 06.07.2024 13:55

Фото без описуНаступного тижня в Україні очікується надзвичайна спека, пов’язана з поширенням тропічного повітря з північних районів Африки.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

До 40-41° очікується у південних, східних, Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях упродовж 11-15 липня.

▪35-38° прогнозують синоптики в інших регіонах.

В Укргідрометцентрі пояснюють, що така аномальна спека пов’язана з поширенням на територію України тропічного повітря з півночі Африки.

40-41° – це близько до абсолютних максимумів температури, зафіксованих в Україні за всю історію спостережень.

Як підкреслили у ДСНС, "погодні умови можуть негативно впливати на самопочуття людей. Будьте обережні, по можливості не виходьте на вулицю та пийте побільше води".