Послуга Дія.QR

Дата: 13.06.2022 14:20

Часто забуваєш взяти з собою необхідні документи? Вони залишились вдома чи на роботі, коли потрібні тобі саме зараз… Тепер через такі дрібниці можна не хвилюватися!

Завантажуй застосунок Дія та користуйся цифровими документами! А ще, Дія дає можливість шерингу – отримання копії цифрового документа. Це дуже просто та зручно, а головне - безпечно!

Послуга Дія.QR працює наступним чином:

1. Надавач адміністративної послуги, який пройшов перевірку в Дії, створює в особистому кабінеті на порталі Дія статичний QR-код для певної послуги та розміщує у доступному місці — там, де користувачі отримують послуги.
  2. Користувач зчитує QR-код сканером QR-кодів застосунку Дія, щоб поділитись цифровою копією.
  3. У застосунку з'являється запит на підтвердження відправлення копій цифрових документів. Він містить назву, адресу та перелік запитуваних документів.
  4. Користувач у Дії підтверджує передачу своїх даних. Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів. Користувачу просто потрібно натиснути “Надіслати”.
  5. Запитувач отримує копії цифрових документів на свою електронну адресу.

Копія цифрового документа — це відображення в електронному вигляді інформації про вас, яка міститься в державних реєстрах. Така копія, завірена кваліфікованим електронним підписом Дії, передається отримувачу у pdf-форматі. На ній вказана точна дата кваліфікованого електронного підпису.