Витяг про місце проживання тепер можна отримати через "Дію"

Дата: 14.06.2022 13:00

Фото без описуВідтепер на порталі «Дія» можна отримати одну з найпопулярніших довідок серед українців, а саме довідку про місце проживання.

Довідка про місце проживання потрібна в багатьох випадках: щоб стати на військовий облік, для оформлення шлюбу, дитини до школи.  Власники ID-карток та паперових паспортів від 1 грудня 2021 року змушені були відвідувати органи реєстрації, щоб отримати витяги з реєстру, що підтверджують місце проживання. Тепер, не виходячи з дому, з сайту "Дія" можна отримати відповідний електронний витяг.

Отримати послугу можна за посиланням на сайті. Найближчим часом ця послуга стане доступною у мобільному застосунку «Дія».

Щоб отримати витяг про місце проживання на порталі «Дія», потрібно:

• авторизуватися на порталі «Дія»,
  • обрати послугу "Витяг з реєстру територіальної громади",
  • натиснути «Отримати витяг».

Електронний витяг про місце проживання можна завантажити на порталі, зберегти у форматі PDF на телефон чи будь-який інший зручний носій, щоб мати завжди під рукою. Кожний електронний витяг має QR-код, що дає можливість за допомогою камери смартфона будь-якої миті перевірити справжність документа.