Робоча зустріч керівництва селищної ради з керівником районної військової адміністрації

Дата: 04.08.2022 09:54

Фото без описуВчора, наприкінці робочого дня, селищний голова Анатолій Чередниченко під час робочої зустрічі з головою Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Василем Самокишем в смт. Сергіївка доповів про поточний стан роботи з ліквідації наслідків ракетного обстрілу по житловим об’єктам, про проблемні питання, які порушувались 03.08.2022 року мешканцями постраждалих будинків перед керівництвом та депутатами селищної ради перед початком пленарного засідання сесії селищної ради.

Також керівника районної військової адміністрації проінформовано про прийняті 03 серпня 2022 року депутатами ради рішення сесії селищної ради.

Під час спілкування були розглянуті питання підготовки закладів освіти до нового навчального року, проведення обстеження існуючих об’єктів цивільного захисту, робота гуманітарних штабів, допомога міжнародних благодійних організацій, забезпечення внутрішньо переміщених осіб та постраждалих продуктами та речами першої необхідності та інше

В обговоренні питань забезпечення життєдіяльності громади приймали участь секретар селищної ради Тетяна Драмарецька та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Олександр Дукач.