Держпродспоживслужба інформує

Дата: 12.09.2022 10:20

Фото без описуБілгород-Дністровське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області доводить до відома суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію мигдалю у шоколадно-горіховій пасті, що  по системі швидкого оповіщення харчових продуктів та кормів (RASFF) від 29 серпня 2022 року № 2022.4963- fup 3 надійшло повідомлення щодо стосовно виявлення незадекларованого мигдалю у шоколадно-горіховій пасті «Spread Up Choco Duo Hazelnuts», що експортувалася з Німеччини (постачальник: Natra Malle/All Crump, Belgium; імпортер; Buying International Group SPAR B.V. (BIGS), Netherlands) до України (отримувач: SPAR International B.V.- гуманітарна допомога).

­   У разі виявлення невідповідної харчової продукції Білгород-Дністровське управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області просить повідомляти негайно (вул. Лиманська, 116, с. Бритівка, Білгород - Дністровський район, тел.(04849) 46-351, факс 46-349)