Пам'ятка «Дії родини у випадках, якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО), правоохоронних органів пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув»

Дата: 29.09.2022 10:11

Фото без описуВ нашій державі діє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, одними із основних завдань якого відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року № 257 є сприяння координації діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших органів, органів місцевого самоврядування; визначення шляхів і способів вирішення проблемних питань щодо поводження з військовополоненими, проводить роботу по збору та систематизації повної інформації та даних щодо військовополонених та/або зниклих безвісти за особливих обставин захисників (оборонців).

Лише за останній місяць Координаційний штаб опрацював більше 4 тисяч запитів, звернень від громадян та надав більше 2000 консультацій родинам Захисників.

Для ефективної комунікаційної взаємодії між Державою та родинами Захисників, Координаційний штаб розробив пам'ятку – «Дорожня карта «Дії родини у випадках, якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО), правоохоронних органів пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув» (ознайомитись з текстом пам’ятки).