Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: камінь газобетон стіновий ДК 021:2015 – 44910000-2 Будівельний камінь

Дата: 13.12.2022 14:05

Фото без описуПідстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 11.06.2016 р. №710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.

Мета проведення закупівлі: З метою виконання положень Комплексною цільовою програмою з ліквідації наслідків спричинених збройної агресією Російської Федерації 1 липня 2022 року на території Сергіївської селищної ради на 2022 рік, затвердженої Рішенням Сергіївської селищної ради № 903 від 03.08.2022 року, та задля ліквідації наслідків ракетного обстрілу смт. Сергіївка з боку російської федерації, забезпечення населення гідними житловими умовами відповідно до рішення виконавчого комітету Сергіївської селищної ради № 142 від 03.11.2022 року було визначено необхідність надання матеріальної допомоги мешканцям, чиє житло постраждало внаслідок ракетного обстрілу в натуральному вигляді.

Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями відповідно до положень  Постанови Кабінету Міністрів №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:  розмір бюджетного призначення визначено відповідно до Комплексної цільової програми з ліквідації наслідків спричинених збройної агресією Російської Федерації 1 липня 2022 року на території Сергіївської селищної ради на 2022 рік, затвердженої Рішенням Сергіївської селищної ради № 903 від 03.08.2022 року

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-07-014341-a

Предмет закупівлі: Будівельні матеріали для здійснення ремонтних робіт господарським способом, а саме камінь газобетон стіновий ДК 021:2015 – 44910000-2 Будівельний камінь

Обґрунтування технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні характеристики предмета закупівлі викладено в Додатку№2 до тендерної документації.

Камінь стіновий газобетон має відповідати ДСТУ Б EN 771-4:2016 Камені стінові Щільність бетону, кг/м3: 400-500. Компоненти газобетону не повинні мати у своєму складі токсичні речовини, не схильні до гниття і старіння. Призначення: стіновий. Клас міцності: В2,5 Морозостійкість: не менше F 35.

Кількість- відповідно до заяв мешканців, постраждалих внаслідок ракетного обстрілу 01.07.2022 року – камінь розміром 600*400*100 – 593 шт, камінь розміром 600*400*200 – 12325 шт.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів з врахуванням видатків на доставку до Замовника, завантажувально-розвантажувальних робіт та відповідних податків і зборів.

Обґрунтування складено уповноваженою особою Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області.