Налагодження співпраці з закладами освіти

Дата: 15.03.2023 11:59

Сьогодні, в умовах карантинних обмежень та воєнного стану, актуальною стає підготовка робітників, затребуваних у різних галузях економіки, у взаємодії з закладами освіти. З метою організації роботи щодо видачі ваучерів співробітники Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості: в.о. директора Ніна Принц та начальник відділу кар’єрного консультування Анастасія Земляна-Украінчук провели зустрічі з керівниками закладів освіти міста, ліцензованих для навчання за ваучером.

Очільникам Білгород-Дністровського коледжу природокористуваня, будівництва та комп’ютерних технологій, Білгород-Дністровського економіко-правового фахового коледжу, Білгород-Дністровського морського рибопромислового фахового коледжу, ДНЗ «Білгород-Дністровського професійно-будівельного ліцею» були надані консультації щодо механізму отримання ваучера, категорій осіб, які мають право ним скористатися та нюансів організації навчання за ваучером у закладах освіти. Була надана інформація й стосовно Кваліфікаційного центру з присвоєння /підтвердження кваліфікації за професією «Електрогазозварник» та проведення спеціального навчання з охорони праці на базі в Одеського центру професійно-технічної освіти ДСЗ. Спілкування відбулося у форматі активного діалогу, були обговорені основні аспекти активних програм зайнятості та налагоджено подальшу співпрацю для підвищення конкурентоспроможності зайнятого та незайнятого населення на регіональному ринку праці.