Револьверний Фонд Це Крафт оголошує щорічний конкурс для виробників

Дата: 22.03.2023 16:13

Фото без описуФонд Це Крафт запрошує взяти участь у конкурсі 2023 року за програмою  Револьверний Фонд Це Крафт - це поворотна безвідсоткова фінансова допомога стартапам і підприємцям-виробникам на посилення та масштабування діяльності. Кошти за конкурсом надаються заявникам-виробникам на умовах безвідсоткової строкової позики (поворотний грант) на 11 місяців. Таким чином ті, хто отримує фінансову допомогу, користуються позикою майже рік для посилення, розвитку і масштабування діяльності та повертають їх без відсотків, в такій сумі, як брали. Повернені кошти далі використовуються для фінансування інших учасників. Конкурс проводиться раз на рік.

Проекти-переможці обираються на відкритій конкурсній основі за такими напрямками:
•   «Стартап» – для підприємств, які працюють менше 1 року. Кошти на посилення діяльності.
•   «Масштабування» – для підприємств, які діють більше 1 року. Кошти на збільшення доданої вартості продукції, впровадження суміжних видів діяльності або поглиблення виробничого циклу.

УМОВИ НАДАННЯ ПІДТРИМКИ:

1. Фінансова допомога надається на поворотній безвідсотковій основі на умовах співфінансування, тобто надані кошти потрібно буде повернути на рахунок Фонду через 11 місяців або раніше від дати підписання договору рівно в такій сумі, котру надав Фонд. Співфінансування означає що заявник має в заявці показати у грошовому еквіваленті власний внесок для реалізації запланованої діяльності.
  2. В категорії «Стартап» заявник має бути вже діючим підприємством або фізичною особою-підприємцем, мати досвід підприємницької діяльності та потрібні компетенції й навички у напрямку, за котрим подається заявка.
  3. В категорії «Масштабування» заявник має бути зареєстрованим юридичною особою або фізичною особою-підприємцєм. Перевага надаватиметься мікро-підприємцям і ремісничим організаціям.
  4. Розміри фінансової допомоги конкурсу 2023 року: категорія “Стартап” – 20 000 грн, категорія “Масштабування” – 30 000 грн.
  5. Заявки приймаються до 12 травня 2023 року через заповнення гугл-форми за посиланням https://forms.gle/jqqDRGBGqHQbcjBa7.  Ознайомитися із питаннями заявки можна у Шаблоні (клікніть, аби завантажити файл *word).
  6. Перевага надається представникам малих територіальних громад чисельністю населення до 100 000 осіб (не є обов’язковою умовою).
  7. Перевага надаватиметься тим, хто зможе продемонструвати злагоджену професійну команду (не є обов’язковою умовою).

ХТО МОЖЕ БУТИ ЗАЯВНИКОМ:

• •  фізичні особи - підприємці;
  • •  юридичні особи, які ведуть підприємницьку діяльність;
  • •  соціальні підприємства.

ЗАЯВКИ ОЦІНЮЮТЬСЯ ЗА КРИТЕРІЯМИ:

• •  реалістичність бізнес-ідеї і її узгодженість з потребами регіону/області;
  • •  реалістичність виробничого плану і плану досягнення підприємством певного рівня дохідності;
  • •  наявність досвіду в сфері;
  • •  наявність команди та/або плану залучення спеціалістів і робітників;
  • •  креативність, унікальність бізнес-ідеї;
  • •  відповідність до цінностей “Це Крафт”: натуральність, еконогічність, відтворення та модернізація культурної української спадщини.

КОНТАКТИ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ:

В разі питань щодо діяльності Револьверного Фонду Це Крафт, просимо написати на електронну адресу  itscraftua.charity.fund@gmail.com, у темі листа пишіть «Запитання щодо Фонду Це Крафт».