Презентація мобільного додатку "Reunite Ukraine"

Дата: 07.04.2023 09:31

Фото без описуВід сьогодні запрацював мобільний додаток, створений для пошуку зниклих дітей - «Reunite Ukraine», який було презентовано. Основною його функцією є пошук дітей, які безвісти зникли, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій України.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України до органів поліції надійшло понад 11 тисяч звернень щодо зникнення дітей. Наразі в активному розшуку перебуває 381 дитина

Крім того, за інформацією «Національне інформаційне бюро / National Information Bureau» майже 20 тис. українських дітей депортовано, а за даними з відкритих джерел, озвучених рф, – понад 740 тис.

За інформацією різних організацій та досліджень більше ніж 2 мільйона дітей переїхали в сусідні країни та близько 3 мільйонів дітей – є внутрішньо переміщеними, що складає понад половину дитячого населення України.

Як працює додаток:

1. Завантажте безкоштовний додаток Reunite Ukraine в:

- App Store - https://apps.apple.com/lu/app/reunite-ukraine/id6444649623

- Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=org.reuniteukraine.app.reunite_ukraine&hl=ru&gl=US

2. Створіть профіль, додавши інформацію та фотографії про себе та свою родину, зокрема тієї особи, яка розшукується. Чим більше інформації завантажується, тим ефективнішим є пошук.

3. Технологія штучного інтелекту Reunite Ukraine співставить ваші дані із даними членів вашої родини, коли вони також створять профілі.

4. У разі збігу інформації між двома профілями працівники поліції здійснюють їх перевірку.

5. Особи, дані яких збігаються в додатку та перевірені поліцією, отримують сповіщення та дають згоду на обмін повідомленнями.

6. Тепер ви можете швидко возз’єднатися зі своїми близькими, де б ви не були.