ФРІ-табір "ArtCamp" запрошує молодих митців збагнути можливості реалізації себе та посприяти відновленню України.

Дата: 17.05.2023 16:11

Фото без описуЗ 2 по 7 липня Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив” впровадить освітній наметовий ФРІ-табір ArtCamp у Львівській області.

Що таке ФРІ-табір ArtCamp?

ФРІ-табір ArtCamp — це наметовий табір, що слугує місцем сили для українських митців та мисткинь 18-28 років.

Цьогоріч табір пройде під гаслом «Мистецтво в незламності». Він допоможе учасникам краще зрозуміти свою роль в країні та країни в собі, навчить використовувати свої навички для розвитку України. Організатори вірять, що творчістю молодь вплине на рух до перемоги та відновлення.

На учасників табору чекає:

• Розуміння, як будувати особистий бренд та вести комунікацію

• Ознайомлення з точками впливу митців на суспільство

• Пісенні та поетичні ватри

• Творчі групи з менторами

• Спільний міні-проєкт на свято Івана Купала

Наша мета — разом з учасниками сформувати мистецьку спільноту, яка об‘єднає молодь з усіх куточків України

Щоб долучитися до ФРІ-табору, потрібно заповнити реєстраційну анкету за цим посиланням (https://bit.ly/fri_tabory2023).

Реченець заповнення анкет — 12 червня.
Організаційний внесок — 900 грн, кожна гривня з яких йде на триразове харчування та логістику інвентарю.

Знаходьте більше інформації та звертайтеся із запитаннями на сторінках ФРІ-табору: