З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!!!

Дата: 01.06.2023 09:01

Фото без описуЩороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. Рішення про створення такого свята було прийнято під час сесії Міжнародної демократичної федерації жінок 1949 року в Парижі. Заснування такого дня ініціювали через те, що в багатьох країнах світу залишилося чимало дітей без батьків та даху над головою після Другої світової війни.

Вперше Міжнародний день захисту дітей відсвяткували в 50 країнах вже наступного 1950 року. Відтоді подія стала однією з наймасштабніших у всьому світі. Головна мета свята - привернути увагу громадськості, урядових установ та організацій до проблем, що спрямовані на реалізацію різноманітних заходів для забезпечення добробуту дітей в світі.

Сьогодні свято у найулюбленіших бешкетників — наших діток. Нехай вони зростають під мирним небом. Нехай кожен день несе їм нові знання і відкриття, нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, нехай час дитинства триває якомога довше і нехай вони будуть найщасливішими! Нехай не тільки в цей святковий день, але і в будь-який інший кожна дитина буде оточена любов'ю і турботою дорослих!
З Днем захисту дітей! Нехай збуваються всі дитячі бажання, нехай батьки завжди будуть підтримкою.
Ідіть по життю з посмішкою, наші дорогі дітки!

Сергіївської селищної ради