Сергіївська селищна рада Білгород-Дністровського району Одеської області

Виховна година до дня Незалежності

Дата: 24.08.2023 10:10

Фото без опису24 серпня 2023 року ми відзначатимемо 32 річницю проголошення незалежності України. Сьогодні, які і багато століть поспіль, Україна виборює своє право на незалежність зброєю, тому це свято має дуже вагоме значення для всіх українців.

З нагоди дня Незалежності  працівниками Білгород-Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області для   суб’єктів пробації, які вчинили злочин проти основ національної безпеки України проведена виховна година  на тему «Що для мене Україна».

Даний захід був спрямований на  формування у під облікових патріотичної проукраїнської  соціальної позиції та розвиток  української і громадської ідентичності.

В ході заходу суб’єктам пробації був продемонстрований документальний фільм «ДНК України». Після перегляду фільму учасники обговорили побачене та поділились своїми враженнями.