Продовжуємо відновлювати деокуповану Херсонщину в рамках реалізації загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч»

Дата: 28.09.2023 15:50

Фото без описуНаразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершені відновлювальні роботи із заміни покрівлі 12 житлових будинків, загальна сума робіт складає 3,076млн.грн.

В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади завершено заміну покрівлі 8 житлових будинків, загальна сума робіт складає 3 млн.грн. Тривають роботи над відновленням ще 4 житлових будинків.

В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади виконано роботи з монтажу покрівлі та ремонту фасаду у 5 житлових будинках, тривають роботи над відновленням ще 4 будинків, загальна сума робіт складає 3 млн.грн.

Нагадаємо, проект «Пліч-о-пліч» фінансуватиметься з місцевих, обласного та державного бюджетів, а також за кошти благодійників.

Будуємо, допомагаємо, разом перемагаємо!