Сергіївська селищна рада Білгород-Дністровського району Одеської області

Як роботодавцям отримати компенсацію за працевлаштування ВПО?

Дата: 17.11.2023 15:52

Фото без описуПослуга призначена для компенсації роботодавцю витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (Постанова КМУ від 20 березня 2022 року № 331). Компенсація надається у розмірі 6 700 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи.

Подати документи на отримання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб можна:

Онлайн через Портал Дія:

• Зареєструйтеся або авторизуйтеся на порталі в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.
  • 2. Портал Дія знайде вас у переліку отримувачів виплат Пенсійного фонду України.
  • 3. Подати заяву: https://bit.ly/3kMDf2s.
  • 4. Виберіть період за який необхідно отримати компенсацію та введіть інформацію про працевлаштовану внутрішньо переміщену особу.
  • 4. Портал перевірить, чи є ця людина в реєстрі ВПО.
  • 5. Введіть дані розрахункового рахунку для отримання коштів, після чого Портал сформує заяву.
  • 6. Підпишіть заяву електронним підписом, після цього її буде відправлено до Державного центру зайнятості

Офлайн через центр зайнятості, необхідно підготувати пакет документів:

копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної  особи.
Детальніше читайте  за посиланням: https://is.gd/1bbBH9