Сергіївська селищна рада Білгород-Дністровського району Одеської області

На кого розповсюджується дія Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»?

Дата: 12.02.2024 13:13

Фото без описуСьогодні у рубриці #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ розглядаємо на кого розповсюджується дія Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Відповідь: Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» визначає особливості трудових відносини працівників усіх підприємств, установ, організацій в Україні незалежно від форми власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами, у період дії воєнного стану, введеного відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану».