Сергіївська селищна рада Білгород-Дністровського району Одеської області

Загубили свідоцтво? Клік-клік на порталі Дія — і дублікат готовий

Дата: 24.07.2024 11:20

Фото без описуШукаєте свідоцтво про народження дитини, шукаєте-шукаєте, і от вони, мурахи по шкірі від розуміння, що десь ви його загубили Залишайте черги та бюрократію в минулому, а дублікат замовте на порталі Дія. Як ви любите — все в кілька кліків.

Тішимось, що цей сервіс — один із найулюбленіших серед українців. Ви за пів року встановили рекорд і замовили 42 000+ витягів та дублікатів з ДРАЦС. А це втричі більше, ніж за аналогічний період у 2023. Загалом за весь час сервісом скористались понад 89 000 разів. Найчастіше ви замовляєте:

•  дублікати свідоцтва про народження
  •  дублікати свідоцтва про шлюб
  •  витяг про шлюб Ще можна замовити свідоцтва та витяги про:
  •  зміну імені
  •  розірвання шлюбу
  •  смерть

Кілька днів — і документ у вас. Отримати дублікат чи витяг можна у ДРАЦС, який вказали при замовленні, у відділенні чи кур’єром Укрпошти. Клік — і проблеми з документами розв'язано

Послуги реалізовані Мінцифрою в співпраці з Міністерством юстиції України за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA, що впроваджує естонська Академія електронного управління.