Новини центру зайнятості

04 Листопада, 2021 р., 10:29
З метою надання всебічної допомоги в сприянні працевлаштуванню учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, фахівцями Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості надається повний комплексу соціальних послуг, зокрема, профорієнтаційних.
04 Листопада, 2021 р., 10:28
29.10.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела тренінг: «Мотивація – шлях до успіху» для категорії безробітних 45+.
26 Жовтня, 2021 р., 20:52
Білгород - Дністровський міськрайонний центр зайнятості, у рамках розгорнутої урядової кампанії з детінізації зайнятості, інформує про підсумки інспекційної кампанії Державної служби України з питань праці щодо виявлення неоформлених трудових відносин. Впродовж 3 місяців інспекційної кампанії проведено 3 030 інспекційних заходів та виявлено 11 724 працівники, допущених до роботи без оформлення трудових відносин.
26 Жовтня, 2021 р., 20:49
21.10.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості на платформі ZOOM разом з юрисконсультом Білгород-Дністровського МРЦЗ – Ольгою Михайличенко.
23 Жовтня, 2021 р., 12:56
15 жовтня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було вирішено, що Одеська область з 00 хвилин 00 годин 18 жовтня переходить до "червоної" зони.
13 Жовтня, 2021 р., 09:19
   У нашому житті трапляються ситуації, коли «гладка» кар’єрна дорога може раптово завести в темні хащі. Це не означає, що потрібно відмовитися від кар’єрних планів та пливти за течією. В умовах змін можна успішно адаптуватися, планувати та будувати своє  професійне майбутнє.
13 Жовтня, 2021 р., 09:11
Щорічно перед випускниками шкіл України постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу вступити?», «Які іспити складати?» та інші питання, що хвилюють не тільки дітей, а й їх батьків. В сучасних умовах розвитку ринкових відносин в Україні, ринку праці, нових форм власності, безробіття і конкуренції, своєчасний і обґрунтований вибір молоддю професії, навчального закладу, набуває все більшого економічного і соціального значення.
06 Жовтня, 2021 р., 14:03
 Впродовж січня – вересня 2021 року послугами Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості користувалися 3360 безробітних, що на 356 безробітних більше ніж у січні-вересні 2020 року. Серед загальної чисельності безробітних – 66,6% (2237) складали жінки,  26,3 % (882) - молодь до 35 років, 59,3% (1993) – мешканці сільської місцевості. Мали статус безробітного 293 особи з числа вивільнених громадян (звільнені у зв,язку зі скороченням, реорганізацією, ліквідацією підприємств, установ, організацій).