06 Вересня, 2022 р., 08:45
Інформація щодо необхідності взяття з 1 жовтня 2022 року на військовий облік жінок, які мають певні спеціальності, не відповідає дійсності. Це фейк.
03 Вересня, 2022 р., 08:01
Повномасштабна війна не змінила планів щодо цифровізації - продовжуємо створювати найзручнішу державу, спілкування із якою мінімальне, а користь — максимальна.
02 Вересня, 2022 р., 12:55
Сергіївська селищна рада висловлює щиру подяку американській організації Global Empowerment Mission та волонтерам ГО «Якість Життя» за допомогу селищу у відновленні вікон в будівлях дитячого садочку, ліцею, та амбулаторії, які було зруйновано внаслідок ракетних ударів по території нашого селища 1 липня 2022 року.
02 Вересня, 2022 р., 12:53
Білгород-Дністровська районна державна (військова) адміністрація звертається до усіх небайдужих мешканців Білгород-Дністровського району!
01 Вересня, 2022 р., 10:16
Як зберегти тепло в оселі
01 Вересня, 2022 р., 08:43
 Щоб посилити українську армію та зберегти життя тисяч військових, Генштаб ЗСУ, Міністерство цифрової трансформації, Держспецзв’язку та UNITED24 розпочинають проект «Армія дронів»!
31 Серпня, 2022 р., 08:52
Постановою КМУ від 16.08.2022 № 918 затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.
31 Серпня, 2022 р., 08:49
Усі люди старші 18 років мають отримати базовий курс імунізації двома дозами вакцини від COVID-19 (зараз в Україні наявні Comirnaty/Pfizer-BioNTech та CoronaVac/Sinovac Biotech) або ж однією дозою вакцини Janssen (Jcovden).Бустерне щеплення можуть зробити усі люди старші 18 років, які отримали базовий курс вакцинації понад 6 місяців тому. Також в Україні дозволили введення другої бустерної дози вакцини проти COVID-19 через щонайменше 4 місяці після першої усім людям віком від 60 років, а також людям 18-59 років із хронічними хворобами.
30 Серпня, 2022 р., 08:36
Експерти UNICEF Ukraine підготували відеоінструкцію для батьків, які обрали для своїх дітей очне навчання у школі.
29 Серпня, 2022 р., 08:57
День приурочений пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.