03 Жовтня, 2022 р., 16:34
30 вересня 2022 року Уряд вніс зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року.
03 Жовтня, 2022 р., 13:02
30 жовтня 2022 року з метою здійснення контролю за готовністю до осінньо-зимового опалювального сезону сімей, в яких виховуються діти, що перебувають в складних життєвих обставинах, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування службою  у справах дітей Сергіївської селищної ради спільно з начальником відділу ОППР та ЗЦЗ Білгород-Дністровського РУ проведено рейд в 3 сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, та 2 сім'ї опікунів/піклувальників, які мешкають на території Сергіївської територіальної громади – в селах Миколаївка, Приморське, Попаздра та смт. Сергіївка.
03 Жовтня, 2022 р., 12:06
Всі програми підтримки для агровиробників на єдиній онлайн-платформі
03 Жовтня, 2022 р., 09:23
У такий непростий для нашої країни час ми всі певною мірою потребуємо допомоги та підтримки: як дорослі так і діти. Але особливо це стосується тих діток, які внаслідок різних обставин втратили своїх батьків та мріються про теплі сімейні стосунки.
30 Вересня, 2022 р., 10:01
Нагадуємо, що згідно п. 9.8 Правил дорожнього руху, з 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути включені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар.
30 Вересня, 2022 р., 08:15
Шановні   опікуни, піклувальники та мешканці громади !
30 Вересня, 2022 р., 08:03
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2022 р. № 1065 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738» внесено зміни до Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства та порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства.
29 Вересня, 2022 р., 15:54
Як безкоштовно отримати ліки за урядовою програмою "Доступні ліки"
29 Вересня, 2022 р., 10:51
Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний сервіс – електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних.