02 Листопада, 2022 р., 09:05
При зміні місця фактичного проживання ВПО необхідно стати на облік за новим місцем.
31 Жовтня, 2022 р., 09:25
Багатьох жінок цікавить питання, чи зарахують їм до стажу час догляду за малолітньою дитиною.
28 Жовтня, 2022 р., 17:40
Сергіївська територіальна громада висловлює щиру подяку за надважливу допомогу у важкий час UKRAINUAN FEDERATION OF AMERICA, особисто Олені Палюзі та Марті Пилип.
27 Жовтня, 2022 р., 11:42
Представляємо вашій увазі інформаційний матеріал «Проходження МСЕК безкоштовно» хронометражем 52 с., створений для інформування громадян стосовно спрощення в роботі МСЕК з проходження медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) для встановлення та підтвердження інвалідності в умовах воєнного стану (переглянути).
27 Жовтня, 2022 р., 10:46
26 жовтня поточного року селищний голова Анатолій Чередниченко взяв участь в обласній селекторній нараді.
24 Жовтня, 2022 р., 14:39
Вийшов додаток "єППО", якій допоможе силам Військ протиповітряної оборони ЗСУ захищати небо над Україною.
14 Жовтня, 2022 р., 08:00
 14 жовтня в Україні відзначають День захисників та захисниць України, Свято Покрова Пресвятої Богородиці та  День Українського козацтва.