14 Вересня, 2022 р., 12:01
 В умовах правового режиму воєнного стану особливого значення для захисту нашої держави мають заходи протидії порушенням законодавства України з прикордонних питань, які системно здійснюють співробітники Державної прикордонної служби України, зокрема по забезпеченню дотримання встановлених правил перетину державного кордону України.
14 Вересня, 2022 р., 08:11
Як безкоштовно отримати ліки за урядовою програмою "Доступні ліки"
13 Вересня, 2022 р., 16:05
Запрацювала онлайн-платформа Державний аграрний реєстр (ДАР) для аграріїв.
12 Вересня, 2022 р., 10:20
Білгород-Дністровське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області доводить до відома суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію мигдалю у шоколадно-горіховій пасті, що  по системі швидкого оповіщення харчових продуктів та кормів (RASFF) від 29 серпня 2022 року № 2022.4963- fup 3 надійшло повідомлення щодо стосовно виявлення незадекларованого мигдалю у шоколадно-горіховій пасті «Spread Up Choco Duo Hazelnuts», що експортувалася з Німеччини (постачальник: Natra Malle/All Crump, Belgium; імпортер; Buying International Group SPAR B.V. (BIGS), Netherlands) до України (отримувач: SPAR International B.V.- гуманітарна допомога).
09 Вересня, 2022 р., 15:23
Врамках проекту “єРобота” вже понад 1000 підприємців подали заявки на отримання грантів на розвиток підприємств переробної галузі та закладку садів і тепличних господарств, 77 з них найближчим часом отримають кошти від держави. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.
08 Вересня, 2022 р., 08:28
Перші 20 ударних дронів Warmate, на які українці зібрали в monobank, передали на фронт.
07 Вересня, 2022 р., 14:03
6 вересня Уряд уклав оновлений Меморандум із Товариством Червоного Хреста України. Ця домовленість відбулася за сприяння Мінреінтеграції. Вона дозволить збільшити фінансування на компенсації людям, які надали тимчасове житло внутрішнім переселенцям у межах програми «Прихисток».
07 Вересня, 2022 р., 12:47
Дослідницька панель Власна Думка у співпраці з Інститутом соціології НАНУ, за ініціативи Офісу Президента України, проводить опитування «200 днів війни».
07 Вересня, 2022 р., 12:35
Сергіївський селищний голова Анатолій Чередниченко та начальник служби у справах дітей селищної ради Наталя Заєвлошина в рамках реалізації Програми "Забезпечення прав дітей Ceргіївської територiальної громади на 2021-2022 роки"  06 вересня 2022 року провели зустріч з дітьми-сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування, дітьми, які опинилися складних життєвих обставинах, їх батьками, опікунами та піклувальниками.
07 Вересня, 2022 р., 08:38
У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок в рамках нової програми допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд грн (50 млн євро). Програма фінансується за рахунок бюджетної підтримки Європейського Союзу.