25 Лютого, 2022 р., 09:49
24 лютого, на території міста Одеса і Одеської області введено воєнний стан. Правовий режим воєнного стану потрібен для того, щоб держава могла повноцінно захищатись. Головне завдання Одеської обласної державної адміністрації – забезпечити роботу об’єктів критичної інфраструктури, наявність продовольства, стале енерго- та водозабезпечення регіону. На сьогодні залізничний транспорт на території Одеського регіону працює в штатному режимі.
24 Лютого, 2022 р., 13:27
Звернення керівництва Одеської ОДА, Одеської міської ради та начальників управління Нацполіції та ДСНС (переглянути)
16 Лютого, 2022 р., 17:06
Памя'ятаймо, що в єдності наша сила! Спільно  і разом ми переможемо будь-якого ворога!
16 Лютого, 2022 р., 08:59
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ПРИЗНАЧЕННЯ УПРАВИТЕЛЯ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ
15 Лютого, 2022 р., 17:03
16 лютого в Україні оголошено Днем єднання. Відповідний наказ підписав президент України Володимир Зеленський з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
10 Лютого, 2022 р., 15:46
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено 4644 ПЛР-дослідження та 116 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2.
10 Лютого, 2022 р., 13:17
Про декларування доходів, отриманих протягом 2021 року особами, які одноосібно  обробляють земельні частки (паї) (одноосібники) в листі Головного Управління ДПС в Одеській області до Сергіївської селищної ради, з яким пропонуємо ознайомитись платникам податків за цим посиланням - "ЛИСТ ГУ ДПС"
10 Лютого, 2022 р., 12:37
Роз’яснення для платників   Запитання-відповіді платників щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування