28 Січня, 2022 р., 12:15
В зв’язку з плановими ремонтними роботами по ТП-44, 28 січня з15-ої до 21-ої години буде відключене електропостачання будинків №3,5,7,9 по вул. Шкільна та обмежене водопостачання (з 4-го поверху та вище) в будинках № 4,5,7,9 по вул. Шкільна та №25 по вул. Чорноморська.
27 Січня, 2022 р., 14:02
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено 5812 ПЛР-досліджень та 80 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2.
27 Січня, 2022 р., 13:45
В Одеській області планують запустити пілотний проєкт із аеромедичної евакуації. Аналогічну ідею вже реалізують у Львівській та Київській областях.
27 Січня, 2022 р., 10:56
Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації,  надає інформацію, щодо безкоштовного забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб, що визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 (зі змінами).
27 Січня, 2022 р., 10:00
Усі українці, вакциновані бустерною дозою від коронавірусної хвороби і мають завантажений в Дії COVID-сертифікат, зможуть отримати додатково 500 грн у рамках програми єПідтримка. Про це заявив Президент Володимир Зеленський.
27 Січня, 2022 р., 08:48
Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту — пам'ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року (Резолюція № 60/7). Відзначається щорічно — 27 січня. Саме цього дня 1945 року Радянська Армія визволила в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.
26 Січня, 2022 р., 11:31
 За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено 3159 ПЛР-досліджень та 93 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2.
26 Січня, 2022 р., 11:24
В Україні триває вакцинація проти COVID-19. Щепитися можуть усі охочі українці, іноземці та особи без громадянства, які легально перебувають в Україні, віком від 18 років, а також діти від 12 років. Вакцинуватися можна в пунктах щеплень, центрах масової вакцинації або за допомогою мобільних бригад.
26 Січня, 2022 р., 11:00
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Сергіївської селищної ради повідомляє, що 24.01.2022 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників.