29 Листопада, 2021 р., 11:03
Виконавчий комітет Сергіївської селищної ради повідомляє, що відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»співвласники        багатоквартирних будинків мають право прийняти рішення щодо управління багатоквартирним будинком, визначити управителя багатоквартирного будинку шляхом проведення зборів співвласників та укласти договір с управителем багатоквартирного будинку.
29 Листопада, 2021 р., 10:01
    Головне Управління ДПС в Одеській області повідомляє, що триває одноразове (спеціальне) добровільне  декларування фізичними особами належних їм активів.
26 Листопада, 2021 р., 14:00
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 832 особи (діти – 47, медпрацівники – 10).
26 Листопада, 2021 р., 09:26
В Одеській облдержадміністрації відбулась робоча нарада за участі заступника Міністра охорони здоров’я України Олексія Яременка, на якій обговорено спроможну мережу закладів охорони здоров’я Одеського регіону у 2022 році. Учасники нараді торкнулись не лише питання перспективної мережі в Одеській області, а також обговорили й пакети Національної служби здоров’я на 2022-й рік.
25 Листопада, 2021 р., 15:33
Сергіївська селищна рада повідомляє, що 24.11.2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Приморської гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою та початковою школою Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області.
25 Листопада, 2021 р., 15:24
24.11.2021 р. Білгород-Дніпровським управлінням ГУ ДПСС в Одеській області було проведено санітарно-епідеміологічне обстеження Приморської гімназії за адресою с. Приморське вул Шкільна 3  з питань дотримання вимог  постанови Головного державного санітарного лікаря України від 06.10.2021 р.  №10 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину в зв'язку поширенням коронавірусної хвороби COVID-19".
24 Листопада, 2021 р., 16:00
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 491 особа (діти – 24, медпрацівники – 9).
23 Листопада, 2021 р., 15:50
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 439 осіб (діти – 28, медпрацівники – 0).
23 Листопада, 2021 р., 13:57
Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 року №471, зокрема з метою досягнення цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може вільно їх набути», Міністерство цифрової трансформації започаткувало національний проект з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».
22 Листопада, 2021 р., 15:45
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено 451 особа (діти – 31, медпрацівники – 1).