Новини центру зайнятості

29 Листопада, 2021 р., 10:10
Пропонуємо навчання в закладі сучасного європейського рівня  - Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Саме тут у Вас є можливість отримати одну з тридцяти  актуальних робітничих професій  в сфері послуг, будівництва, промисловості, або підвищити кваліфікацію до вищого розряду.
22 Листопада, 2021 р., 14:42
Кравець, швачка, закрійник  – творчі та популярні професії у сфері надання послуг населенню. Потреба у кравецьких послугах існує постійно. Якщо Ви бажаєте навчитися правильно робити креслення на будь-яку фігуру людини, розробляти лекала для індивідуального пошиття, то курси цільового призначення «Конструювання швейних виробів» саме для Вас!
19 Листопада, 2021 р., 14:11
Компанія CFC Dig Ideas, офіційне консалтингове агентство компанії Google Україна, пропонує представникам малого та середнього бізнесу у туристичній та готельно-ресторанній галузях проходження безкоштовного курсу онлайнтренінгів та практичних занять, які дозволять представникам туристичної та суміжних із нею сфер, а також, за необхідності, іншим зацікавленим особам розвинути власні цифрові навички та отримати більше можливостей для професійної реалізації.
15 Листопада, 2021 р., 11:18
11.11.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела онлайн - семінар із загальних питань зайнятості.
15 Листопада, 2021 р., 11:15
Впродовж січня – жовтня 2021 року послугами Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості користувалися 3523 безробітних, що на 306 безробітних більше ніж у січні-жовтні 2020 року. Серед загальної чисельності безробітних – 66,8% (2353) складали жінки,  26,0 % (916) - молодь до 35 років, 59,2% (2084) – мешканці сільської місцевості. Мали статус безробітного 300 осіб з числа вивільнених громадян (звільнені у зв’язку зі скороченням, реорганізацією, ліквідацією підприємств, установ, організацій).
15 Листопада, 2021 р., 11:15
09 Листопада, 2021 р., 12:51
Пошук роботи – це робота. Одне з основних правил, які варто пам’ятати розпочинаючи пошуки саме “своєї” роботи.
04 Листопада, 2021 р., 10:31
Для тих, хто за короткий час бажає оволодіти новими знаннями, або підвищити майстерність, пізнати тонкощі й секрети у господарстві чи власній справі мрії, опанувати нову професію!