Новини центру зайнятості

04 Жовтня, 2021 р., 12:36
До декади профорієнтації "Будуй кар'єру разом із службою зайнятості" спеціалісти відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровсього міськрайонного центру зайнятості провели ряд заходів для безробітних та учнівської молоді, серед яких були профінформаційні заходи, профконсультаційні, профвідбір, тренінги та інтерактивний захід.
29 Вересня, 2021 р., 11:02
   28.09.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела тренінг – семінар «Груповий профвідбір для подальшого навчання» до декади профорієнтації «Будуй кар'єру разом зі службою зайнятості».
24 Вересня, 2021 р., 09:21
22.09.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела тренінг комунікативних навичок.
20 Вересня, 2021 р., 14:50
Законом «Про зайнятість населення» передбачені пільги зі сплати ЄСВ у вигляді компенсації витрат на сплату ЄСВ у розмірі від 50% до 100%:
17 Вересня, 2021 р., 11:36
15.09.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профконсультаційний захід із залученням соціальних партнерів: державним виконавцем Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Богданом Балінським.
16 Вересня, 2021 р., 08:50
 23 вересня 2021 року Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості проводить «Ярмарок вакансій».
15 Вересня, 2021 р., 16:10
Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості, у рамках розгорнутої урядової кампанії з детінізації  зайнятості, продовжує інформування роботодавців, що робота в легальному полі – це зручно й вигідно.