08 Червня, 2022 р., 13:30
Верховною Радою України 12.05.2022р. прийнято Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового контролю та адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» № 2260.
02 Червня, 2022 р., 09:14
Головне управління Держпраці в Одеській області засвідчує свою повагу та повідомляє, що Державною службою України з питань праці головним вектором діяльності визначено консультування та надання допомоги в організації процесу виробництва з метою збереження та зміцнення економіки України.
24 Травня, 2022 р., 17:05
26 травня 2022 року о 10 - 00 годині у приміщенні Сергіївської селищної ради  заплановано проведення засідання виконавчого комітету Сергіївської селищної ради, на якому планується розглянути питання щодо:
16 Травня, 2022 р., 11:58
Сергіївська селищна рада повідомляє, що з 16 травня 2022 року до 27 травня 2022 року надання адміністративних послуг з нотаріальних дій, що вчиняються посадовими особами та послуг з питань державної реєстрації актів цивільного стану на території громади буде здійснюватися за попереднім записом.
06 Травня, 2022 р., 10:08
Заплановане на 11.00 годину 06 травня 2022 року засідання виконкому Сергіївської селищної ради перенесено на 12 год.30 хв. 06 травня 2022 року.
05 Травня, 2022 р., 10:09
06 травня 2022 року об 11 - 00 годині у приміщенні Сергіївської селищної ради  заплановано проведення засідання виконавчого комітету Сергіївської селищної ради, на якому планується розглянути питання про:
12 Квітня, 2022 р., 18:00
15 квітня 2022 року о 10 - 00 годині у приміщенні Сергіївської селищної ради  заплановано проведення засідання виконавчого комітету Сергіївської селищної ради, на якому планується розглянути питання щодо надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів селищного бюджету мешканцям Сергіївської територіальної громади на лікування та поховання; про надання в натуральному вираженні (продуктові набори) внутрішньо переміщеним особам та мешканцям Сергіївської територіальної громади, які перебувають у складних життєвих обставинах; встановлення опіки над малолітніми дітьми, а також затвердження штатного розпису КП «Курорт-Сервіс» у новій редакції.
25 Березня, 2022 р., 12:19
  Згідно з статистикою ВООЗ щороку кількість людей з вадами слуху у світі стрімко збільшується. Державна установа «Інститут отоларингології ім. професора О. С. Коломійченка Національної академії медичних наук України» є головним закладом, який займається діагностикою та лікуванням важких уражень слуху, наданням якісної та найбільш ефективної медичної допомоги дітям та дорослим з порушеннями слуху, здійснює діагностику стану і ступенів втрати слуху та визначення способів її корекції, а також проводить імплантації слухопротезування. Наряду з науковою діяльністю, Інститут надає висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями верхніх дихальних шляхів та вуха.
25 Березня, 2022 р., 11:57
     З метою своєчасного проведення комплексу весняно-польових робіт на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2022 року №194 «Деякі питання бронювання військовозобов'язаних в умовах правового режиму воєнного стану» аграрні підприємства та виробники продовольства мають подавати до Міністерства аграрної політики та продовольства України списки працюючих в сфері невідкладних сільськогосподарських робіт, яким буде надана відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час.
07 Лютого, 2022 р., 15:00
Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації для роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл проводить онлайн семінари «Заходи профілактики отруєння бджіл» у форматі Zoom відео конференції з 09.02.2022 року за графіком.