28 Червня, 2022 р., 09:46
Звернення Президента України Володимира Зеленського з нагоди Дня Конституції України (переглянути)
27 Червня, 2022 р., 21:30
ІНТЕРВ'Ю З СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ АНАТОЛІЄМ ЧЕРЕДНИЧЕНКО:
27 Червня, 2022 р., 17:27
Відповідно до спільного наказу Одеської обласної державної адміністрації від 17.06.2022 року № 10 , в рамках заходів правового режиму воєнного стану, забезпечення безпеки судноплавства, громадської безпеки і порядку
22 Червня, 2022 р., 11:30
    Щороку 22 червня Україна згадує про мільйони людей, які полягли на кривавих полях Другої світової війні.
21 Червня, 2022 р., 08:00
Під такою назвою було опубліковано статтю у газеті „ Ренійський вісник” від  27 травня 2022 року. Автор — провідний інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін.
20 Червня, 2022 р., 09:02
Повномасштабна війна росії проти України триває понад 100 днів. Внаслідок дій агресора мільйони українців були змушені залишити свої домівки, роботу та загалом звичне життя, що значно погіршило соціальну захищеність наших
20 Червня, 2022 р., 09:00
У цей складний для всієї країни період українцям дозволили відтермінувати сплату за комунальні послуги в разі фінансової скрути.
20 Червня, 2022 р., 08:08
ІНТЕРВ'Ю З СЕРГІЇВСЬКИМ СЕЛИШНИМ ГОЛОВОЮ  АНАТОЛІЄМ ЧЕРЕДНИЧЕНКО ТА ЗАСТУПНИКОМ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРОМ ДУКАЧЕМ  ВІД 17 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ (переглянути)
16 Червня, 2022 р., 14:33
Нагадуємо мешканцям та гостям нашої громади, що відповідно до спільного наказу Одеської обласної військової адміністрації від 21 травня 2022 року № 9, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, збереження життів цивільних осіб, забороняється перебування осіб, окрім тих, що виконують військові/спеціальні завдання, на пляжних зонах у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області на час дії воєнного стану до його скасування/припинення, або до видачі окремого наказу, враховуючи те, яка з цих подій настане раніше.