07 Травня, 2022 р., 19:00
В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРОВАДЖЕНО ПОДОВЖЕНУ КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ!     Розпорядженням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка на території м.Одеса і Одеської області запроваджено комендантську годину з 22 години 00 хвилин 8 травня 2022 року до 05 годин 00 хвилин 10 травня 2022 року.  Заборонено перебування людей у зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень
07 Травня, 2022 р., 09:00
Сергіївська селищна рада має можливість починаючи з 10 травня 2022 року надати отриману гуманітарну допомогу у вигляді дитячого харчування (суха суміш) для дітей віком від 6 до 36 місяців та фруктового пюре віком від 4 місяців.
07 Травня, 2022 р., 08:00
Усі організації з енерго-, тепло-, газо- та водопостачання є підприємствами критичної інфраструктури, які функціонують в умовах воєнного стану у посиленому режимі, утім збоїв з постачанням ресурсів немає. Тож будь-яка сплачена платіжка — це підтримка фахівців, які виконують свої обов’язки у цих непростих умовах та дбають про безаварійне надання послуги.
06 Травня, 2022 р., 10:25
Багато людей залишилися без роботи та дому й вимушено переїхали до інших областей України. Тепер коли наймаєте на роботу українця, який отримав довідку ВПО, ви можете отримати грошову компенсацію 6500 гривень за перший та другий місяць роботи людини.
06 Травня, 2022 р., 10:14
ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМА МАРЧЕНКА СТАНОМ НА 05.05.2022 року (переглянути)
06 Травня, 2022 р., 10:03
Одеська обласна військова адміністрації вже пояснювала причини через які виникли проблеми із затримкою постачанням палива на автозаправні комплекси Одеської області.
06 Травня, 2022 р., 08:32
Наказом Міністерства юстиції України від 3 травня 2022 р. № 1760/5, прийнятого на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 р. № 164 «Деякі питання нотаріату в умовах воєнного стану» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 року № 480) (далі – Постанова) затверджено перелік нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна, з яким можна ознайомитися на сайті Міністерства юстиції за посиланням: https://minjust.gov.ua/pages/list_of_notaries.
06 Травня, 2022 р., 08:00
Відповідно до ч.2 ст.5 Конституції України право визначати і змінювати конституційний  лад в Україні належить виключно народові і ніхто не може узурпувати державну владу.
05 Травня, 2022 р., 13:21
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ ПРО ЗМІНИ В УМОВАХ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ НА ПРОЖИВАННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
05 Травня, 2022 р., 11:17
З метою забезпечення належного стану надання житлово-комунальних послуг населенню та соціально-важливим об’єктам Сергіївської територіальної громади, а також з метою забезпечення безперебійної роботи підприємств критичної та соціальної інфраструктури в умовах режиму воєнного стану, недопущення погіршення фінансово-господарського стану підприємств енерго, тепло, водо - постачальних галузей, наголошуємо на необхідності своєчасної сплати за спожиті енергоносії та отримані послуги, погашення заборгованості, що склалася станом на сьогоднішній день.