18 Травня, 2022 р., 08:30
30 квітня 2022 року набув чинності Закон України від 15 лютого 2022 року №2040-IX “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства”. Законом передбачено, зокрема можливість дострокового призначення пенсії за віком особам, трудовий договір з якими розірвано з ініціативи роботодавця у зв’язку із змінами в організації виробництва та праці, у тому числі з ліквідацією, реорганізацією, банкрутством, перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скороченням чисельності або штату працівників. Умови призначення дострокової пенсії:
16 Травня, 2022 р., 11:01
12 травня Верховна Рада України ухвалила проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо безперебійного виробництва та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану».
16 Травня, 2022 р., 10:56
ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМА МАРЧЕНКА СТАНОМ НА 15.05.2022 року (переглянути)
14 Травня, 2022 р., 10:12
19 квітня 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 462 «Деякі питання надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану». Відповідно до цього документу призначення житлової субсидії на наступний період з травня 2022 року домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2021-2022рр. будуть проводитись без звернення громадян (крім адміністративно-територіальних одиниць де структурні підрозділи соціального захисту населення не мають можливості забезпечити підготовку та виплату таких справ в зв`язку з активними бойовими діями, тимчасовою окупацією – на цих територіях субсидія буде розрахована по відповідним формулам цієї постанови).
13 Травня, 2022 р., 14:13
 Відповідно до спільного наказу начальника (голови) Одеської обласної військової (державної) адміністрації та командувача ОСУВ «Олександрія» від 11.05.2022 року № 7 "Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Одеській області" з 14 травня 2022 року заборонено до завершення дії військового стану в установленому порядку продаж в Одеській області:
13 Травня, 2022 р., 11:00
ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМА МАРЧЕНКА СТАНОМ НА 11.05.2022 (переглянути)
13 Травня, 2022 р., 09:58
Факти про «Великий терор» в Україні.
12 Травня, 2022 р., 10:29
З метою забезпечення належного стану надання житлово-комунальних послуг населенню та соціально-важливим об’єктам Сергіївської територіальної громади, а також з метою забезпечення безперебійної роботи підприємств критичної та соціальної інфраструктури в умовах режиму воєнного стану, недопущення погіршення фінансово-господарського стану підприємств енерго, тепло, водо - постачальних галузей, наголошуємо на необхідності своєчасної сплати за спожиті енергоносії та отримані послуги, погашення заборгованості, що склалася станом на сьогоднішній день.
12 Травня, 2022 р., 10:00
 ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМА МАРЧЕНКА СТАНОМ НА 11.05.2022 (переглянути)