30 Серпня, 2021 р., 12:15
З 1 жовтня по 31 грудня 2021 року, відповідно до  пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР,  виконавчий комітет Сергіївської селищної ради проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.
27 Серпня, 2021 р., 11:30
Центр професійної реабілітації інвалідів на базі дитячого санаторію «ХАДЖИБЕЙ» запрошує з 01 вересня 2021 року  пройти комплексну реабілітацію.
20 Серпня, 2021 р., 12:08
Дозвольте привітати вас з  великим національним святом нашої країни - Днем Незалежності України!
20 Серпня, 2021 р., 12:02
Сьогодні,  20  серпня, Сергіївська селищна рада  отримала новий шкільний автобус, який було придбано на умовах співфінансування спільно з Одеською обласною адміністрацією.
16 Серпня, 2021 р., 11:52
Розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 03 серпня 2021 року № 812/од-2021 оголошено конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для реалізації яких у 2021 році надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.
11 Серпня, 2021 р., 13:09
До уваги мешканців громади пропонується інформаційний матеріал Державної податкової служби України, спрямований на стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян:
11 Серпня, 2021 р., 12:01
11 серпня 2021 року під головуванням Сергіївського селищного голови Анатолія Чередниченка  проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Сергіївської селищної ради.
06 Серпня, 2021 р., 14:34
   В школах громади йде активна підготовка до початку навчального року. Закінчуються ремонті роботи, закуплено  дидактичні матеріали, нові технічні  засоби та меблі. Поповнюється  і фонд підручників.
04 Серпня, 2021 р., 14:21
Сьогодні відбулось позачергове пленарне засідання Сергіївської селищної ради -  п’ятнадцята сесія селищної ради, в роботі якої прийняли участь 20 депутатів. На сесії головував селищний голова Анатолій Чередниченко.