11 Січня, 2023 р., 08:44
Через війну в Україні зростає кількість поранених як Захисників, так і цивільних, які потребують подальшої реабілітації в лікарнях. Щоб спростити цей процес  та допомогти людям повернутися до звичайного активного життя, уряд прийняв постанову «Деякі питання організації реабілітації у сфері охорони здоровʼя»
11 Січня, 2023 р., 08:41
   Білгород-Дністровське управління Головного управління  Держпродспоживслужби в   Одеській  області доводе до відома про отримання інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 28 грудня 2022 року № 2022.7602 стосовно виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіолу (З- MCPD) у пальмовій олії, що експортувалась з Республіки Гана (імпортер: Aheco, Malta) до України (отримувач: ТОВ «ВАКІРК ГРУП КОМПАНІ», проспект Ювілейний. 42А, кв. 14, м. Харків. 61153).
09 Січня, 2023 р., 09:48
Діти завжди переймають стан дорослих. Тому важливо зберігати спокій. Якщо дитина нервує, поясніть, що в укритті безпечно і не потрібно боятися.
05 Січня, 2023 р., 14:01
9 грудня 2022 року набрав чинності наказ Мінагрополітики від 19.09.2022 № 700 «Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства».
05 Січня, 2023 р., 10:48
З 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснюватиме не Фонд соціального страхування України, а Пенсійний фонд України.
05 Січня, 2023 р., 10:22
«Ми всі безперервно працюємо над тим, аби цей рік став роком нашої перемоги. Ми заходимо в цей рік із чітким розумінням як протидіяти ворогу, як забезпечити фронт та утримати тил. Ми маємо залишатися єдиними та продовжувати діяти як єдине ціле. Тому сьогодні озвучу урядові пріоритети та основні напрямки, за якими будемо рухатися вперед у 2023 році, ключові з них були названі Президентом України Володимиром Зеленським у його щорічному посланні», — сказав Денис Шмигаль.
05 Січня, 2023 р., 10:12
Кабінет Міністрів України постановою «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та з ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування» від 23.12.2022 № 1427 затвердив Порядок зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та з ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування.
04 Січня, 2023 р., 10:19
У 2023 році зросла тривалість страхового стажу, необхідного для виходу на пенсію за віком.
04 Січня, 2023 р., 10:10
Внутрішньо переміщені особи мають як права, так і обов’язки. (переглянути відео)
02 Січня, 2023 р., 12:21
Це передбачено Законом України від 21.09.2022 № 2620-IX “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, постановою Кабінету Міністрів України від 02.12. 2022 № 1350 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо забезпечення реалізації окремих функцій Пенсійного фонду України та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”.