02 Лютого, 2023 р., 15:13
Постанова Кабінету Міністрів України від 17 січня 2023 р. № 39 "Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738" (зміни до  Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства і Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства).
02 Лютого, 2023 р., 11:13
Сьогодні, перебуваючи на передовій лінії вогню, українські захисники крок за кроком виборюють перемогу нашої держави, звільняючи країну від російського агресора, відновлюючи територіальну цілісність України. Українські військовослужбовці дивують світ своєю звитягою, силою, патріотизмом і любов’ю до Батьківщини.
02 Лютого, 2023 р., 09:19
Білгород-Дністровське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області доводить до відома суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію арахісу, що  по системі швидкого оповіщення харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло інформаційне повідомлення  від від 19 січня 2023 року № 2022.3810- tup З, стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В 1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в арахісі в шкарлупі, що експортувався з Єгипту (експортер: ASM FOR CONSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt) через ПольшуДімпортер: ATLANTA POLAND S.A., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», вул. Височана, 13-Г, м. Городенка, Івано-Франківська обл., 78100).
01 Лютого, 2023 р., 10:30
Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів отримано листа від ТОВ ФІРМА «АПРЕЛЬ» від 20.01.2023 № 1-20/01 стосовно виявлення фактів фальсифікації продукції, виробництва вказаного підприємства, а саме: масла солодковершкового екстра 82,5%.
31 Січня, 2023 р., 10:18
У межах підписаного меморандуму про співпрацю між Офісом Уповноваженого зі зниклих безвісти та Координаційним штабом з надання правової допомоги родини зниклих осіб можуть отримати безоплатну юридичну допомогу.
30 Січня, 2023 р., 08:55
Оренда земельних с/г ділянок та охорона земель: основні законодавчі зміни – роз’яснення для громад
27 Січня, 2023 р., 10:17
Внутрішньо переміщені особи мають можливість скористатися наступними послугами онлайн в застосунку та на порталі Дія: