13 Березня, 2023 р., 10:39
Білгород-Дністровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє про отримання по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) інформаційного повідомлення від 02.03.2023 року № 2023.1260-fup 4 стосовно виявлення норовірусу в устрицях (Crassostrea gigas), що експортувалися з Франції (виробник: Les jardins ostréicoles de tatihou. France; пакувальник: Friulpesca SRL, Italy) до України (одержувач: ТзОВ "МЕТРО Кеш енд Кері Україна, проспект Петра Григоренка,43, м. Київ).
10 Березня, 2023 р., 13:41
Штурмові бригади “Гвардії наступу”, які готуються у складі Нацгвардії, проходитимуть підготовку протягом 2-4 місяців і лише потім підрозділи будуть залучені до бойових дій.
10 Березня, 2023 р., 12:10
Для українців гімн – це урочиста пісня, яка відображає дух нації з нелегкою історією боротьби із загарбниками. День Державного Гімну України був затверджений у 2021 році 7 грудня Кабінетом Міністрів України.
10 Березня, 2023 р., 12:06
На https://diia.gov.ua у розділі послуги — «Довідка про відсутність судимості»
10 Березня, 2023 р., 09:04
60 років, у разі наявності не менше 30 років страхового стажу;
10 Березня, 2023 р., 08:59
Пройшов рівно рік відтоді, як благодійна недержавна організація СОС «Дитячі Містечка» почала надавати грошову допомогу прийомним родинам, дитячим будинкам сімейного типу та сім’ям опікунів, що опинилися у скрутному становищі внаслідок військової агресії.
08 Березня, 2023 р., 12:25
Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.
08 Березня, 2023 р., 12:23
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що Податковим кодексом України (зі змінами та доповненнями, далі – ПКУ) передбачено, що податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) подають:
08 Березня, 2023 р., 11:47