09 Лютого, 2023 р., 11:16
На території Білгород-Дністровського району триває відбір добровольців до об’єднаних штурмових бригад “Гвардії наступу”.
08 Лютого, 2023 р., 12:11
Міністерство внутрішніх справ України розпочало формування штурмових бригад "Гвардія наступу". Їхньою частиною можуть стати лише добровольці. Основа нових бригад – офіцери та солдати, які мають чималий бойовий досвід.
08 Лютого, 2023 р., 12:00
Білгород-Дністровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє про отримання по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) інформаційного повідомлення від 26 січня 2023 року № 2023.0615  стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в бразильському горісі, що експортувався з Бразилії (експортер: AMENDOPERES LTDA, Brazil; трейдер: ROTTERDAM CUSTOMS SERVICES B.V., Netherlands) до України (одержувач: ТзОВ «КРІОЛІТ-Д», вул. Океанська, 4, м. Дніпро).
08 Лютого, 2023 р., 11:53
Стартувала перша у 2023 році хвиля подачі заяв на отримання мікрогранту в рамках програми єРобота.
07 Лютого, 2023 р., 11:33
З метою забезпечення актуального обліку та стабільної епізоотичної ситуації щодо особливо небезпечних інфекційних і інвазійних захворювань серед тварин, в т.ч. спільних для людей, Білгород-Дністровське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області звертає увагу товаровиробників (фізичних та юридичних осіб) на проведення ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин на території громади.
06 Лютого, 2023 р., 14:12
Постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2023 р. № 59  внесено зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.
06 Лютого, 2023 р., 08:42
Щодня, щохвилини захисники, волонтери та громадяни продовжують виборювати крок за кроком перемогу нашої держави та героїчно чинити опір російським окупантам. Україна змінює ставлення до себе і дивує світ, впевнено крокує до світлого майбутнього країни, на яке ми усі беззаперечно заслуговуємо.
03 Лютого, 2023 р., 15:05
«Єдині» – це 28 днів підтримки у переході на українську мову.
03 Лютого, 2023 р., 14:39
Раніше ВПО, які повернулися на місце постійного проживання, могли скористатися цим сервісом у застосунку Дія. Тепер скасування статусу доступне і на порталі.